O nas

Dlaczego Angielski z Dagmarą?

Dlaczego warto zdecydować się na naukę angielskiego właśnie ze mną?

Zamawiając lekcje u mnie, nie kupują Państwo kota w worku. Moje kwalifikacje i pełne CV można zobaczyć TUTAJ, a o metodach nauczania przeczytać TUTAJ.
Sposób, w jaki tłumaczę nowy materiał, można poznać jeszcze przed zamówieniem lekcji – oglądając filmy na moim KANALE YOUTUBE.
Jeśli obsługa komputera podczas lekcji budzi obawy, a nie przekonał Państwa TEN i TEN opis procedury, można zamówić BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ.
Nauka przez Skype to komfort pobierania lekcji bez wychodzenia z domu, bez czasochłonnych dojazdów i stresu podczas zajęć w grupie.
Na lekcje ze mną można umówić się zarówno rano, jak i wieczorem. Osoby, które nie są w stanie zaplanować nauki na miesiąc do przodu, mogą umawiać się na kolejny termin z lekcji na lekcję.
Ucząc się ze mną zapomną Państwo o stresie i nudzie – na swoich lekcjach stosuję pozytywną motywację i przygotowuję wiele ciekawych materiałów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Uczniów.
Uczeń jest dla mnie priorytetem. Państwa oczekiwania i potrzeby są dla mnie zawsze na pierwszym miejscu, ponieważ bez Państwa nie byłoby Angielskiego z Dagmarą.

Zapraszam do współpracy!

Dagmara Świątek