Lekcje Skype

W ramach zajęć przez Skype oferuję:

  • naukę języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania;
  • naukę wymowy;
  • przygotowanie do egzaminów językowych i matury;
  • zajęcia z języka angielskiego w biznesie;
  • zajęcia ze specjalistycznego zastosowania języka angielskiego w medycynie.

 

W pracy indywidualnej możliwe jest elastyczne określanie tego, czego Państwo potrzebują, dzięki czemu możemy poruszać zagadnienia dotyczące różnych umiejętności językowych w oparciu o to, jakie cele określimy w danym momencie nauki. Nie trzeba zatem decydować się na jeden konkretny typ kursu, jak w tradycyjnych szkołach językowych. Warto natomiast zastanowić się, co jest w danej chwili potrzebne – kwestia potrzeb i oczekiwań poruszana jest zawsze na lekcji próbnej.

Dobór materiałów do nauki odbywa się indywidualnie, w zależności od oczekiwań i potrzeb Ucznia. Możliwy jest wybór papierowego podręcznika, który będzie używany podczas lekcji “jak w tradycyjnej szkole”. Większości Klientów udostępniam jednak materiały w formie elektronicznej.

Materiały, z których korzystam, pochodzą z podręczników znanych wydawnictw, np. Longman, Oxford, McMillan. Udostępniam też np. materiały do słuchania, artykuły z czasopism, własnoręcznie przygotowane pliki i nagrania wymowy. Materiały można wydrukować lub korzystać z nich na komputerze.

Rodzaj i ilość danego typu materiałów uzgadniam z uczniem na bieżąco. Walorem korzystania z elektronicznego przekazywania materiałów jest możliwość korzystania z dużej ilości nagrań – dzięki nim możemy ćwiczyć słuchanie ze zrozumieniem, rozmowę z nagranym na mp3 rozmówcą, wymowę powtarzając słyszane wyrazy, robienie notatek z usłyszanej informacji i wiele innych. Co ważne, dostęp do swoich materiałów można uzyskać o każdej porze i z każdego komputera po zalogowaniu się do chmury internetowej.

Zapraszam do współpracy!

Dagmara Świątek